Zero Waste на фестивалі пива у Львові

У Львові застосують принципи Zero Waste на фестивалі крафтового пива Craft Beer & Vinyl Music Festival, розповідає ecotown.com.ua.

На заході, який відбудеться 28-29 квітня у Підзамчі на території клубу !FESTrepublic – колишнього заводу «Галичскло», мають намір встановити контейнери для роздільного збору органічних решток, паперу, металу, скла, пластика та змішаних відходів, передає Zaxid.net.

За словами організаторів, органіку передадуть у Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр для годування хробаків та компостування, а скло, метал та пластик здадуть у відповідні пункти прийому.

Окремо на фестивалі Craft Beer & Vinyl Music Festival проведуть благодійний збір картону для навчально-реабілітаційного центру “Джерело», розташувавши пункт прийому на вході.

Також на заході курсуватиме спеціальна “валюта” – жетони на 150 грам пива, які виготовили з переробленого пластику в лабораторії ресайклінгу Zelenew. Після закінчення фестиваля «гроші» повернуть в лабораторію для подальшого використання.

З метою впровадження принципу «нуль відходів» з 3 по 10 квітня у Львові вже був проведений соціальний експеримент, під час якого близько 50 мешканців міста намагалися звести продукування сміття до мінімуму. Спільнота “Zero Waste Lviv” вважає експеримент успішним і планує влаштувати його вже протягом місяця у травні. Також декілька львівських кав’ярень запропонували знижки відвідувачам, які приходять з власними горнятками для ароматного напою і не використовують паперові стаканчики.

фото OKTV.UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *