40 католицьких організацій об’єднались щоб перейти до зеленої енергії

Assisi_San_Francesco_BW_1

У вівторок, 3 жовтня, 40 римо-католицьких організацій відмовились інвестувати у викопне паливо, закликаючи інших підтримати їх. Це була найбільша кількість католицьких організацій з Австралії, Південної Африки, Великобританії, США та інших країн, які, об’єднались, щоб перейти до зеленої енергії, – повідомляє Всесвітній рух католиків з питань клімату (Global Catholic Climate Movement).

Долучились до ініціативи і Сакро Конвенто з Асижу разом з іншими католицькими організаціями з італійського містечка, батьківщини св. Франциска, який надихнув святішого Папу Франциска.

«Спільний бойкот інвестицій у викопне паливо базується як на загальній важливості захисту довкілля, так і на фінансовій «кмітливості», яка націлена на економіку з нульовим викидом вуглецю»,– заявив Всесвітній рух католиків з питань клімату.

Мер міста Асиж Стефанія Поєтті наголосила: «Місто Асиж інвестує в екологічно чисту енергію, до прикладу сонячні панелі на дахах та електромобілі».

Сакро Конвенто  заявили, що вони хочуть «поставити край ері викопного палива у світовій економіці», саме тому вони інсталювали енергоощадне освітлення в крипті св. Франциска.

Нафтогазові компанії Royal Dutch Shell та Exxon Mobil переконуюсь, що їм вдається зменшити шкідливі викиди.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Інформаційну службу Бюро УГКЦ з питань екології.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *