Інтенсивне землеробство провокує різке зниження біорізноманіття в світі

_DSC0438

Джерело: superagronom.com

В останні роки в світі спостерігаються безпрецедентно швидкі темпи втрати біорізноманіття, що у свою чергу серйозно підриває здатність біосфери підтримувати життя на Землі. Такі висновки нового звіту Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО).

У доповіді ФАО, присвяченій стану біорізноманіття та його зв’язку з сільським господарством зазначається, що в останні десятиліття в світі зникли багато рідкісних видів тварин, рослин та інших організмів, пише news.un.org.

«Мікроорганізми, які очищають воду, повітря, ґрунт і захищають урожай від шкідників — відіграють важливу роль в продовольчому ланцюжку, не кажучи вже про тварин, дерева та інші рослини», — йдеться в звіті ФАО.

Основні причини їх втрати — зміна клімату, втрата місць проживання, надмірна експлуатація природних ресурсів, браконьєрство і незаконна торгівля.

«Біорізноманіття відіграє вирішальну роль в підтриманні продовольчої стабільності в усьому світі, в забезпеченні раціонального харчування, в поліпшенні якості життя сільських жителів, і підвищенні добробуту людей», — зауважив Жозе Граціану де Сілва, Генеральний директор ФАО.

Згідно дослідження, у період з 2000 до 2018 року в світі зникло близько 150 порід домашньої худоби. У ряді районів скорочується різноманітність флори. З приблизно 6 тис. видів їстівних рослин активно використовуються для виробництва продовольства менше 200.

Експерти з тривогою повідомляють про виснаження рибних запасів, про втрату багатьох запилювачів, ґрунтових організмів і харчових продуктів дикої природи. Вони закликають зупинити ерозію с/г угідь і скорочення лісових насаджень.

«Зменшення природного біорізноманіття призводить до того, що рослини і тварини все частіше стають жертвами шкідників і захворювань. Втрата біорізноманіття пов’язана також з тим, що ми використовуємо все менше різновидів тварин і рослин. Наприклад, всього три культури — кукурудза, пшениця і рис забезпечують майже 60% денної норми споживання білків і калорій», — зауважив очільник ФАО.

Автори доповіді закликають прийняти термінових заходів, спрямованих на охорону біорізноманіття від впливу негативних факторів і забезпечити його стале використання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *