У зоні відчуження кіномайстри з Великобританії за допомогою фотопасток зафіксували більше тварин, ніж торік

Британська кінокомпанія «Living Planet Productions» 2-й рік поспіль відвідує зону відчуження, щоб відзняти ексклюзивні кадри для документальної стрічки про збереження біорізноманіття нашої планети. Знімальна група у супроводі наукових співробітників ДСП «Екоцентр» працювала протягом 5 днів.

За словами начальника групи радіаційно-екологічного моніторингу ДСП «Екоцентр» Дениса Вишневського, під час минулорічної експедиції за допомогою фотопасток знімальна група зафіксувала козулю, зайця, лисицю, рись та лося. Також натрапила на сліди сімейства вовків. Цього року кількість зафіксованих на фотопастки тварин збільшилася.

«На цей раз моїм колегам вдалося відзняти зграю вовків, єнотовидну собаку, козулю та оленя благородного, які є характерними представниками місцевої фауни», – зазначив Денис Вишневський.

Протягом візиту фахівці ДСП «Екоцентр» надавали знімальній групі кваліфіковану консультативну допомогу та слідкували за дотриманням правил радіаційної безпеки. Всі учасники залишилися задоволені відзнятими матеріалами і вже готуються до наступної експедиції зоною відчуження.

Довідково

Зйомки «Living Planet Productions» в Чорнобильській зоні триватимуть до весни наступного року. Документальна стрічка вийде на телеекрани Британії у 2019 році і складатиметься з 8 серій. Вона познайомить глядачів із відродженням дикої природи, зокрема екосистем лісу, в умовах відсутності впливу людини.

Джерело: МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ І ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

фото:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *