Оголошення про початок проекту «Створення системи збору та утилізації ртутьвмісних ламп в м. Слов’янськ»

фото з відкритих джерел

Громадська організація «ДЖЕРЕЛО 3000» за сприяння Програми малих грантів Глобального екологічного фонду, що впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПМГ ГЕФ ПРООН в Україні) реалізовує проект «Створення системи збору та утилізації ртутьвмісних ламп в м. Слов’янськ».

В рамках проекту планується впровадження наступних заходів:

  1. Підвищити обізнаність населення щодо утилізації ртутьвмісних ламп та приладів, поширити знання щодо шкоди навколишньому середовищу у разі безвідповідального ставлення до такого типу відходів. Задля цього планується:

  • проведення круглих столів, презентацій;
  • розміщення відповідної інформації на біг-бордах та у ЗМІ у м. Слов’янськ;
  • проведення цільової промо-кампанії, в т.ч. у соціальних мережах;
  • виготовлення та розповсюдження плакатів, буклетів та флаєрів серед мешканців м. Слов’янськ.
  1. Організувати створення у м. Слов’янськ інфраструктури задля збирання відпрацьованих ртутьвмісних ламп у місцевого населення шляхом встановлення на території міста п’ятнадцяти відповідних спеціалізованих контейнерів, а також забезпечити переробку/утилізацію зібраних ламп на ліцензованих підприємствах з дотриманням відповідних вимог чинного законодавства.

Усіх зацікавлених осіб, які хочуть прийняти участь у впровадженні проекту просимо висилати комерційні пропозиції на електронну пошту громадської організації «ДЖЕРЕЛО 3000»: dzherelo3000@gmail.com

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *