22 – 23 листопада 2016 НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ В УКРАЇНІ: ЗАКОНОДАВСТВО, ЕКОНОМІКА, ТЕХНОЛОГІЇ

Метою Форуму є визначення в Україні проблем та перспектив формування Стратегії поводження з небезпечними відходами, впровадження екологічних ініціатив, сприяння залученню інвестицій та інновацій, реалізація екологічно дружніх, ресурсо- та енергоефективних технологій на місцевому рівні, розроблення рекомендацій для комплексного розв’язання муніципальних і регіональних проблем у сфері поводження з відходами, сприяння співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, науки, бізнесу, формування нормативно-правової бази у сфері поводження з небезпечними відходами, налагодження та зміцнення міжнародного співробітництва, збереження довкілля, впровадження засад збалансованого розвитку територіальних громад в Україні.

Місце проведення:  м. Київ, вул. Володимирська, 55, приміщення Великої конференц-зали Президії Національної академії наук України.

Організатори Форуму:

Всеукраїнська екологічна ліга

Екологічна рециклінгова асоціація України

За сприяння: 

«Si Group Consort. Ltd.»

Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та                ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Міністерства регіонального розвитку, будівництвата житлово-комунального господарства України

Міністерства екології та природних ресурсів України

Київської міської державної адміністрації

Національної екологічної ради України

Більше інформації за посиланням http://www.vidhody.org.ua/